ОРЕНДА І ПРОДАЖ БУДІВЕЛЬНОЇ ЛЮЛЬКИ
Офіційний представник провідних виробників за найкращою ціною в Україні
Розрахунок оптимальної вартості.
Встигни купити НОВИНКУ
Електрозаклепочнік Time-Proof 500
Потужність: 400 Вт
Робочий хід: 23 мм
Сила тяги: 8000 Н
Детальніше
кращі пропозиції
для компаній
Оренда
Продаж
про нас

ТОВ «Сімакс Україна» є одним з лідерів з продажу, оренди, ремонту фасадних підйомників ZLP -630 та іншого необхідного обладнання для виконання будівельних робіт з лояльною ціновою політикою. За час роботи ми зарекомендували себе як надійний партнер багатьох будівельних організацій, який надає потрібний товар точно і в обумовлений час, відповідно до індивідуальних потреб клієнта.

Наша компанія має понад 350 шт фасадних люльок, які безперервно перебувають в обігу для оренди і 50 шт на складі - для продажу. Вся продукція компанії сертифікована, пройшла випробування, має необхідні пакети документів і надійна у використанні.

ТОВ «Сімакс Україна» офіційний представник CMAX (Китай) в Україні.

CNBM (China National Building Materials) International Corporation CMAX спеціалізується на проектуванні та виробництві мостових кранів і фасадних підйомників. Все обладнання, яке виробляється CNBM, відповідає стандарту якості на національному рівні і виправдовує відмінну репутацію на світових ринках. Китайська національна корпорація будівельних матеріалів, створена в 1984 році, на даний час є однією з найбільших державних корпорацій в Китаї.

Основна причина успіху: дослідження та розробки - наші власні системи виробництва. Дизайн виробництва від концепції до інженерних деталей. Науково-дослідна академія національного рівня постійно вдосконалює та створює нові рішення і продукти для різного будівельного обладнання, адаптованих до вимог наших клієнтів.

Відгуки від клієнтів
Иван Мирошин
10.09.2020
Заказывали люльки. Привезли все в день оплаты. Сделали бесплатный шефмонтаж, после чего работники сразу приступили к работе.
Егор Зинченко
15.02.2020
Заказали 2ва заклепочника. Приятно были удивлены качеством. Было пару нюансов, но у ребят есть свой сервис который быстро заменил нужные запчасти.
Игорь
14.08.2019
Порадовало наличие нужных нам запчастей, которых мы больше нигде не могли заказать. Отправили в тот же день.
Андрей Геннадиевич
03.11.2019
Вызвали представителя на объект - сделал все замеры и подкзазал где нужно завесить люльки. Выезд был бесплатным.
Анна Туруй
17.07.2020
Вызвал механика от Симакс. Механик приехал через 40 минут и устранил неполадки. Все нужные запчасти были с собой.
Найпопулярніші питання і відповіді на них
Що таке шеф-монтаж обладнання?
Ми пропонуємо безкоштовну послугу - шеф-монтаж обладнання. Фахівець компанії виїжджає на об'єкт і протягом 2-х годин допомагає вашому персоналу встановити підйомник і проводить інструктаж з техніки безпеки на підйомнику.
Яка комплектація люльки при доставці на об'єкт?
При купівлі обладнання доставляється в повній заводській комплектації. Деталі Ви можете уточнити у співробітників компанії. При оренді люльки Ви можете самостійно вибрати комплектацію підйомника.
Що відбувається при поломці обладнання?
При купівлі будівельної люльки в нашій компанії ми виконуємо гарантійне обслуговування протягом 2-х років. При оренді обладнання ми також виконуємо технічне обслуговування згідно з договором.
Скільки коштує виїзд фахівця на об'єкт, для оцінки можливості встановлення люльки?
Послугу виїзду фахівця компанії на об'єкт для оцінки можливості встановлення люльки ми надаємо безкоштовно. Деталі повідомляють співробітники нашої компанії.
Які переваги співпраці з Вашою компанією?
Наша компанія забезпечує сервісне обслуговування своїх клієнтів 24/7. Також, в передмісті Києва у нас розташовується власна ремонтна база і завжди є в наявності всі комплектуючі для ремонту обладнання.
до нас вже звернулись
Популярні товари