Оренда генератора

Оренда генератора: для будівельних компаній і не тільки

Будівельні і ремонтні роботи далеко не завжди проводяться на об'єктах, підключених до електромережі. У деяких випадках підрядникам заважають форс-мажорні обставини. Наприклад, перед самим початком робіт сталася аварія на електростанції, через що будівля опинилася повністю без струму. У кожному з цих випадків вийти з ситуації допоможе оренда генератора.

Прокат генератора: в чому переваги послуги?

Оренда генератора має свої переваги, головна з яких - помітна економія. Так, замовляючи прокат генератора, клієнтові не доведеться купувати обладнання. Це дуже вигідно, враховуючи, що ремонтні або інші роботи далеко не завжди вимагають постійної наявності техніки.

Оренда генератора у перевіреного постачальника - це можливість отримати в своє розпорядження абсолютно справний і повністю готовий агрегат, здатний забезпечити електрикою весь об'єкт. Беручи генератор в оренду, підряднику не буде потрібно обслуговувати або ремонтувати його, що також спричиняє додаткові фінансові витрати.

Крім того, прокат генератора - це відмінна можливість обійтися без складських приміщень, які обов'язково потрібні були б для зберігання техніки.

Таким чином, оренда електростанції - це одна з найбільш вигідних і популярних послуг, що дозволяє підряднику заощадити без припинення робіт.

Кому може знадобитися генератор в оренду?

Основна сфера застосування генератора - ремонтні і будівельні роботи, що проводяться в місцях, не підключених до мережі. У цих випадках генератор в оренду зможе підтримувати роботу електроінструментів: УШМ, бетонорізів, дрилів та іншого обладнання, що вимагають постійно наявності електрики.

Крім цього, генератор на прокат буде необхідним для:

 • власників заміських будинків - прокат електростанції допоможе зберегти працездатність побутових і освітлювальних приладів в житлових приміщеннях;
 • працівників складських приміщень - взяти в оренду електростанцію часто необхідно людям, що використовують будівлі для зберігання продуктів харчування та інших товарів, які швидко псуються. У цих випадках оренда електрогенератора допоможе уникнути відключення холодильних камер та іншого обладнання;
 • власників СТО - електростанції в оренду можуть знадобитися для забезпечення працездатності різних електроінструментів. Генератор напрокат необхідний для використання підйомників, шуруповертів, систем діагностики та іншої техніки.

У кожному з випадків можливість взяти в оренду генератор виручить власників бізнесу, не зажадавши від них значних фінансових вкладень.

Як вибрати генератор для оренди?

Основним критерієм вибору електростанції є тип палива, на якому вона працює. Нижче розглянемо кожен з видів техніки більш докладно.

Оренда дизель генератора

Оренда дизельної електростанції вигідна, коли підрядник потребує витривалої техніки. Устаткування на дизелі має ряд своїх переваг:

 • ККД такого агрегату складає 36%, що є одним з кращих показників;
 • дизельні моделі виділяються високим крутним моментом і мають широкий діапазон обертів. Це робить їх більш потужними і надійними;
 • виділення менш токсичних газів - ще одна перевага дизельних генераторів.

Оренда дизель генератора дозволяє підряднику отримати в своє розпорядження максимально ефективний і продуктивний агрегат. Устаткування цього типу виділяється простотою в експлуатації, а значить, оренда дизельного генератора буде ще і максимально зручною для клієнта.

Оренда бензинового генератора

Бензиновий генератор в оренду має свої незаперечні переваги, які роблять його досить затребуваним серед компаній з Києва та Київської області. Серед переваг потрібно виділити:

 • легкість в запуску і можливість включити техніку навіть при сильних морозах;
 • компактні розміри і порівняно невелика вага для простоти в транспортуванні;
 • надійність, обумовлена високою якістю збірки сучасних моделей.

Оренда бензогенератора буде необхідна для клієнтів, які потребують техніку для нетривалих робіт. Ці агрегати здатні забезпечити роботу більшості приладів різної потужності і призначення.

Особливості підбору техніки по потужності

Ще один важливий фактор при виборі електростанції - її потужність. Чим вищий цей параметр, тим вимогливіше обладнання зможе обслуговувати агрегат. Великий вибір моделей по потужності часто ускладнює вибір генератора. Спростити завдання допоможе дотримання простого правила - потужність обладнання повинна бути на 15-20% більше сукупної потужності всіх підключаючих до нього приладів та інструментів.

З цього випливає:

 • оренда генератора 3 кВт затребувана, якщо споживана потужність приладів складає 2,5 кВт;
 • оренда генератора 10 кВт підійде, якщо сукупні показники потужності техніки досягають 8-8,5 кВт;
 • оренда генератора 15 кВт виручить, якщо загальна потужність електроінструментів становить 12-13 кВт;
 • оренда генератора 50 кВт оптимальна для забезпечення працездатності техніки, сукупною потужністю до 40 кВт.

На ринку можна знайти і більш потужні електростанції. Так, для роботи на великих будівельних об'єктах вкрай затребуваною є оренда генератора 100 кВт. Якщо часті аварії на електростанціях заважають масштабному виробництву і роботі великих підприємств, їх власників виручить оренда генератора 200 кВт.

Оренда електрогенератора від компанії Сімакс Україна

Надійна електростанція стане незамінним помічником на кожному будівельному майданчику в Києві та Київській області. Взяти її в оренду можна в компанії Сімакс Україна за найвигіднішою ціною.

У нас оренда генератора 380 Вольт або 220 В оформляється в найкоротші терміни. Вам не доведеться чекати. Ми організуємо доставку обладнання на Ваш об'єкт відразу ж після підписання договору про оренду.

Ми поставляємо клієнтам тільки кращу техніку на ринку, тому є постійними партнерами десятків будівельних компаній Києва. Сімакс Україна має велику кількість техніки. У нас може бути оформлена оренда генератора 5 кВт або більш продуктивного агрегату, потужністю 30 або 50 кВт.

✍️ Поширені запитання:

☝️ У чому різниця між 1 і 3-фазними генераторами?

Однофазні електростанції мають по одній лінії живлення і заземлення. Найчастіше вони використовуються для опалення та освітлення. Трифазні моделі призначені для підтримки роботи вимогливих електроінструментів.

☝️ За якими критеріями потрібно вибирати електрогенератор для оренди?

Крім потужності і типу палива важливу роль відіграє наявність системи полегшеного запуску, рівень шуму і обсяг споживаного пального.

☝️ Скільки палива на годину споживає бензиновий генератор на прокат?

У більшості випадків цей показник дорівнює 0,5 л. / год. / кВт. Це означає, що електростанція, потужністю 5 кВт, вимагає до 2,5 л. пального на годину роботи.

☝️ Чи можна запускати електрогенератор з підключеними до нього приладами?

Перед включенням станції потрібно від'єднати від неї всі споживачі електрики. Це захистить агрегат від перевантаження і подальшої поломки.

Популярні Статті

Комплектація будівельної люльки ZLP-630. Комплектація

Комплектація будівельної люльки ZLP-630. Комплектація

Фасадна будівельна люлька ZLP-630 складається з:підвісної платформи, консолей, противаг, електричного щітка управління, лебідок, уловлювачів, сталевих тросів та іншого. Нижче детально описується кожен..

19.11.2019
2622
Ролик для троса

Ролик для троса

Сфера будівництва в Україні розвивається досить інтенсивно, тому на вітчизняному ринку щорічно оновлюється асортимент спеціалізованого обладнання, інструменту та техніки. Найбільш затребуваними в да..

20.05.2018
2103
Як працює заклепочник

Як працює заклепочник

Заклепочник – простий та вкрай необхідний інструмент для надійного з'єднання матеріалів. Заклепочники бувають як ручні (механічні), так і електричні (електрозаклепочники). Кожен із видів заклепочник..

12.04.2019
1879
Строительная люлька своими руками

Строительная люлька своими руками

У цій статті ми постараємося розібратися, чи можна самостійно зробити будівельну люльку з підручних засобів. Для цього необхідно з'ясувати, коли виникає необхідність використання будівельної люльки, з..

12.04.2019
1719