Оренда віброкатка

Оренда віброкатка - наша пропозиція для партнерів

Для ущільнення грунту, асфальту та інших поверхонь на великих за площею об'єктах використовуються віброкатки. Вони працюють за рахунок 2 факторів - великої ваги і створюваних ними вібрацій. При використанні цієї техніки будівельникам вдається підвищити щільність шарів основи та створити гарну адгезію на кожному з етапів укладання.

Оренда віброкатка: переваги послуги

Проведення ремонтних і будівельних робіт не завжди виявляється тривалим або постійним. Дуже часто вони займають від 2-3 днів до тижня. У таких випадках купувати обладнання недоцільно, проте виконувати роботи без нього ефективно досить складно, якщо цілком можливо.

Вирішити проблему допоможе оренда віброкатка. Прокат дозволяє задіяти на об'єкті сучасну техніку, не витративши кошти на її покупку. А якщо врахувати, що без обладнання на будмайданчику працюватимуть десятки людей, а з ним - всього 1 співробітник, то стає очевидним - віброкаток оренда є найбільш вигідним способом заощадити на оплаті праці цілої бригади.

Сучасні віброкатки мають досить великі розміри, тому для їх зберігання потрібне спеціалізоване приміщення. Склади з необхідною площею є далеко не у всіх компаній. У таких випадках оренда грунтового катка дозволить обійтися без покупки ангарів, адже по закінченню терміну дії орендного договору техніка повертається назад до постачальника.

Получить бесплатную консультацию

+38 067-5000-711

Коли необхідна оренда грунтового катка?

Віброкаток в оренду може використовуватися на різних будівельних об'єктах Києва та Київської області. Ефективність і значна продуктивність техніки дозволяє активно задіяти її при:

  • проведенні ямкового ремонту;
  • укладання тротуарної плитки та облаштуванні пішохідних і велодоріжок;
  • прокладці сучасних автомагістралей;
  • будівництві автомобільних парковок і стоянок.

Крім того, оренда грунтових катків буде незамінною в процесі проведення ландшафтного планування, облаштування спортивних майданчиків та зон відпочинку, створення складів і підвальних приміщень на великих виробничих об'єктах.

Оренда віброкатка

Отримати безкоштовно консультацію

+38 067-5000-711

Оренда вібраційного катка: вибір техніки за вагою

Оренда катка грунтового дасть необхідний результат, якщо правильно підійти до вибору обладнання. Всі представлені на ринку моделі діляться між собою за вагою:

  • легкі - мають масу до 3-4 т. Оренда вібраційного катка легкого типу буде оптимальною при виконанні робіт на об'єктах, площею 100-200 м2. Це обладнання виділяється простотою пристрою і невибагливістю в обслуговуванні;
  • середні - володіють вагою в 6-9 т. Ці катки використовуються для ущільнення грунту і асфальту. Ефективність обладнання залежить від типу і ширини вальців. Якщо планується ущільнення підстави з площею 300-500 м2, оренда віброкатка середнього типу зможе виручити будь-якого підрядника;
  • важкі - в цю категорію входить техніка, масою від 10 т. Такий віброкаток в оренду допоможе ущільнити тверді породи і виконати інші, найбільш трудомісткі роботи. Оренда катка грунтового необхідна для роботи на об'єктах, площею понад 700 м2.

Кожен з видів обладнання має свої конструктивні особливості: розташування двигуна, спосіб установки і наявність додаткових функцій. Про це потрібно пам'ятати кожному, кому необхідна оренда грунтового катка.

Віброкаток в оренду від компанії Сімакс Україна

Чим ефективніша і продуктивніша сучасна техніка, тим швидше вона ущільнить будівельний матеріал. У компанії Сімакс Україна можлива оренда віброкатка з максимальними показниками потужності і витривалості. Наші машини будуть незамінні на будь-якому будівельному об'єкті, незалежно від його площі і поставлених Вами завдань.

Оренда вібраційного катка у нас дозволяє заощадити. Ми забезпечуємо наших партнерів кращим обладнанням в Києві та Київській області. При цьому ціна оренди у нас набагато нижче, ніж у інших постачальників.

Якщо Вам необхідна оренда грунтового катка найвищої якості, ми забезпечимо Вас технікою в найкоротші терміни. Відразу після підписання договору наші співробітники доставлять обладнання, повністю готове до подальшої роботи.

✍️ Поширені запитання:

☝️ Які бренди випускають кращі грунтові катки на ринку?

Ми пропонуємо техніку компанії Barret, яка зарекомендувала себе, як виробника самих надійних і продуктивних машин для ущільнення.

☝️ Від чого залежить ціна на оренду віброкатка?

На вартість прокату техніки впливає його потужність, тип, вага та призначення. У нашому каталозі Ви можете вибрати як легкі, так і більш важкі агрегати для трамбування.

☝️ Скільки людей необхідно для роботи на віброкатці?

Управляти сучасною технікою може всього 1 людина. Для цього каток обладнаний місцем для водія з розташованими поблизу органами управління і налаштування.

☝️ Як правильно користуватися вібраційним катком?

Ми рекомендуємо дотримуватися кількох простих правил: не використовувати техніку на твердих поверхнях, стежити за рівнем моторного масла і станом повітряного фільтра.

Популярні Статті

Комплектація будівельної люльки ZLP-630. Комплектація

Комплектація будівельної люльки ZLP-630. Комплектація

Фасадна будівельна люлька ZLP-630 складається з:підвісної платформи, консолей, противаг, електричного щітка управління, лебідок, уловлювачів, сталевих тросів та іншого. Нижче детально описується кожен..

19.11.2019
1468
Ролик для троса

Ролик для троса

Сфера будівництва в Україні розвивається досить інтенсивно, тому на вітчизняному ринку щорічно оновлюється асортимент спеціалізованого обладнання, інструменту та техніки. Найбільш затребуваними в да..

20.05.2018
1324
Як працює заклепочник

Як працює заклепочник

Заклепочник – простий та вкрай необхідний інструмент для надійного з'єднання матеріалів. Заклепочники бувають як ручні (механічні), так і електричні (електрозаклепочники). Кожен із видів заклепочник..

12.04.2019
1106
Строительная люлька своими руками

Строительная люлька своими руками

У цій статті ми постараємося розібратися, чи можна самостійно зробити будівельну люльку з підручних засобів. Для цього необхідно з'ясувати, коли виникає необхідність використання будівельної люльки, з..

12.04.2019
1037