Оренда вібротрамбовки (віброноги)

Оренда трамбовки - наша пропозиція для ремонтних і будівельних компаній

Багато роботи по ремонту і будівництву виконуються в місцях з обмеженим простором. І, якщо задіяти великогабаритну техніку на об'єкті неможливо, на допомогу підряднику прийде оренда трамбувальника. Устаткування цього типу зробить ущільнення більшості будматеріалів, підготувавши основу до подальших робіт.

Чому оренда трамбувальника так популярна?

Прокат вібротрамбовки стане оптимальним рішенням відразу декількох проблем. По-перше, вібротрамбовка оренда буде незамінною, якщо роботи носять тимчасовий характер. У таких випадках компанія може розраховувати на сучасне обладнання, отримавши його в своє розпорядження без необхідності покупки.

По-друге, оренда вібротрамбовки виручить підрядників, у яких немає місця для зберігання техніки. Трамбування на прокат поставляється зі складу партнера, а по закінченню робіт повертається назад. В результаті компанії не доведеться орендувати або купувати приміщення, де агрегат буде захищений від негоди.

Коли необхідна оренда вібротрамбовки?

Сучасна вібротрамбовка - це обладнання, здатне допомогти у виконанні найбільш трудомістких робіт. Вібротрамбовка в оренду задіяна при вирішенні наступних завдань:

 • укладання тротуарної плитки та облаштування пішохідних зон;
 • підготовка основи перед закладкою фундаменту;
 • виконання робіт по облаштуванню рейкових полотен;
 • частковий ремонт асфальтових покриттів;
 • монтаж підземних комунікацій;
 • ущільнення грунту уздовж стін будівель;
 • облаштування підвальних приміщень;
 • будівництво колодязів, монтаж стовпів і обладнання зливних люків.

Трамбування в оренду дозволяє звести витрати на проведення робіт до мінімуму. При цьому з обладнанням може працювати тільки одна людина. Це означає, що оренда віброноги - це ще й можливість заощадити на оплаті праці кількох робітників.

Оренда віброноги: як вибрати обладнання за типом приводу?

 • бензиновий - оптимальне поєднання ціни, якості збірки і витрати пального. Оренда трамбувальника грунту з бензиновим ДВС підійде для фахівців, які шукають мобільне обладнання з підвищеною продуктивністю;
 • дизельний - техніка підвищеної потужності і продуктивності. Прокат вібротрамбовки з дизельним мотором стане оптимальним для будівельників, які потребують агрегат, здатний виконувати найтрудомісткіші роботи;
 • електричний - техніка цього типу виділяється скромними розмірами і не такою високою потужністю. Оренда трамбування з електромотором є оптимальним виходом із ситуації для підрядника, з яким агрегат необхідний для виконання робіт всередині приміщень.

Щоб оренда трамбування принесла бажаний результат, важливо заздалегідь визначитися з типом приводу і можливостями техніки. Вкрай важливо, щоб обладнання було розраховане на рішення поставлених завдань. Тільки в такому випадку воно буде демонструвати очікувану ефективність.

Трамбування на прокат від компанії Сімакс Україна

Оренда вібротрамбовки зможе виручити як невеликі, так і великі компанії. Скористатися цією послугою Ви зможете в компанії Сімакс Україна. Ми поставляємо клієнтам тільки перевірену техніку виробництва відомих брендів. При цьому ціна оренди у нас найдоступніша на ринку.

Як оформити прокат трамбування? Зв'яжіться з нами і ми підберемо для Вас обладнання, здатне допомогти у виконанні робіт. Наші експерти проконсультують з усіх питань, пов'язані з особливостями експлуатації і можливостями техніки.

У нас оренда віброноги можлива для кожного клієнта з Києва або Київської області. Ми готові організувати доставку агрегату на об'єкт, щоб оренда трамбування стала максимально зручною для Вас.

Скористайтеся послугами компанії Сімакс Україна і знайдіть надійного партнера, який забезпечить Вас найкращим обладнанням за вигідною ціною.

Поширені запитання:

✅ Як правильно вибрати віброногу для оренди?

При виборі рекомендуємо врахувати такі характеристики агрегату, як потужність, площа підошви, глибина обробки, обсяг споживаного палива, а також силу і частоту віброударів.

✅ Які виробники випускають кращі трамбування на ринку?

Компанія Сімакс Україна поставляє клієнтам техніку компаній Barret і Honker, що володіють бездоганною репутацією серед користувачів. Віброноги цих брендів готові до експлуатації в будь-яких умовах.

✅ Як користуватися орендованою трамбовкою?

Досить дотримуватися кількох простих правил: запускати агрегат тільки на м'якій поверхні, стежити за рівнем моторного масла і перевіряти стан фільтра.

✅ Від чого залежить вартість прокату віброноги?

Ціна формується з урахуванням характеристик і виробника техніки. Важливу роль відіграють практичні можливості техніки і навантаження, які вона витримує.

Популярні Статті

Комплектація будівельної люльки ZLP-630. Комплектація

Комплектація будівельної люльки ZLP-630. Комплектація

Фасадна будівельна люлька ZLP-630 складається з:підвісної платформи, консолей, противаг, електричного щітка управління, лебідок, уловлювачів, сталевих тросів та іншого. Нижче детально описується кожен..

19.11.2019
1468
Ролик для троса

Ролик для троса

Сфера будівництва в Україні розвивається досить інтенсивно, тому на вітчизняному ринку щорічно оновлюється асортимент спеціалізованого обладнання, інструменту та техніки. Найбільш затребуваними в да..

20.05.2018
1324
Як працює заклепочник

Як працює заклепочник

Заклепочник – простий та вкрай необхідний інструмент для надійного з'єднання матеріалів. Заклепочники бувають як ручні (механічні), так і електричні (електрозаклепочники). Кожен із видів заклепочник..

12.04.2019
1106
Строительная люлька своими руками

Строительная люлька своими руками

У цій статті ми постараємося розібратися, чи можна самостійно зробити будівельну люльку з підручних засобів. Для цього необхідно з'ясувати, коли виникає необхідність використання будівельної люльки, з..

12.04.2019
1037