Оренда віброплити

Оренда віброплити - послуга, затребувана серед ремонтних і будівельних компаній

Сучасна віброплита допомагає виконувати одну з найбільш трудомістких робіт - ущільнення різних видів сипучих матеріалів для підготовки основи під майбутнє будівництво. Оренда віброплити дозволить задіяти надійне обладнання без значних фінансових вкладень, що дуже важливо при проведенні періодичних робіт.

Для яких робіт необхідна оренда віброплити?

Прокат віброплити може знадобитися компаніям, що працюють в різних сферах будівництва. Віброплита в оренду допомагає виконати:

  • трамбування майданчиків, побудованих з суглинних грунтів або піску;
  • зміну поверхні ландшафту прибудинкових ділянок;
  • ущільнення поверхні грунту для укладання тротуарної плитки та пішохідних доріжок;
  • ремонтні роботи асфальтного полотна і залізничних насипів.

Віброплита оренда допомагає виконати роботи максимально якісно і швидко. Застосування сучасного обладнання дозволяє підвищити ефективність ущільнення, підвищивши міцність основи.

Прокат віброплити: в чому переваги сучасної техніки?

Взяти в оренду віброплиту означає можливість отримати в своє розпорядження техніку з масою переваг. До них відноситься:

  • надійність - сучасна віброплита на прокат виготовляється з матеріалів підвищеної міцності. Вузли та окремі елементи пристрою агрегату здатні витримати практично будь-які навантаження, зберігши свою працездатність;
  • економічність - віброплита прокат є затребуваною в зв'язку з низькою витратою палива або електроенергії;
  • простота в експлуатації - взяти в оренду віброплиту можуть навіть люди без великого досвіду в роботі.

Прокат віброплити вигідний ще й тим, що сучасні агрегати можуть використовуватися практично в будь-яких експлуатаційних умовах.

Віброплита в оренду: як вибрати обладнання?

Оренда віброплити здійснюється з урахуванням основних параметрів агрегату. Щоб віброплита прокат змогла виконувати свої функції, в першу чергу, важливо звернути увагу на тип приводу обладнання. Воно буває:

  • бензиновим - найпопулярніший варіант для тих, кому потрібен прокат віброплити з високою потужністю і розумною витратою палива. Оренда бензинової віброплити дозволяє використовувати техніку середніх розмірів для виконання трудомістких робіт на об'єктах середньої і великої площі;
  • дизельним - техніка цього типу підходить для вирішення найскладніших завдань. Дизельні агрегати поєднують в собі високу потужність і економічність;
  • електричним - малогабаритні агрегати, які потребують постійного підключення до мережі. Оренда електричної віброплити затребувана серед компаній, що здійснюють трамбування поверхонь в закритих приміщеннях. У цих випадках віброплита напрокат не виділяє шкідливих викидів, що робить її єдиним варіантом при ущільненні підстав під покриття для підлоги.

Вибір віброплити також здійснюється з урахуванням напрямку руху техніки. За цим критерієм можна взяти на прокат прямохідні і реверсивні агрегати. У першому випадку оренда прокат віброплити дозволяє скористатися обладнанням, яке рухається тільки вперед. Його краще задіяти при роботі на великих дистанціях. Наприклад, якщо потрібна оренда віброплити для асфальту.

Реверсивні моделі незамінні при ущільненні підстав з невеликими площами. Здатність рухатися вперед-назад робить агрегат досить маневреним для роботи в умовах обмеженого простору.

Віброплита на прокат від компанії Сімакс Україна

У деяких випадках висока вартість віброплити робить її покупку недоцільною з огляду на довгий термін окупності. Виручити Вас зможе віброплита в оренду.

Оренда віброплити без застави - одна з найбільш затребуваних послуг, яку ми пропонуємо клієнтам з Києва та Київської області. Вартість оренди віброплити в Сімакс України мінімальна.

У нас можлива оренда віброплити з доставкою. Ми організуємо перевезення техніки на будь-який об'єкт в Києві та Київській області. Сімакс Україна швидко доставить обладнання, повністю готове до подальшої експлуатації на будмайданчику.

Поширені запитання:

✅ Як правильно вибрати віброплиту для оренди?

Звертайте увагу на потужність двигуна, розмір підошви, силу удару і тип запланованих робіт. Для ущільнення асфальту ми пропонуємо агрегати з системами зрошення, а для трамбування плитки - техніку з поліуретановими килимками.

✅ Як правильно користуватися віброплитою на прокат?

Уникайте найбільш поширених помилок: роботи із забрудненим фільтром і низьким рівнем моторного масла.

✅ Скільки часу потрібно на доставку орендованої віброплити?

Терміни залежать від віддаленості Вашого об'єкту. На об'єкти в Києві ми постачаємо обладнання в день замовлення. Якщо майданчик знаходиться в області, доставка може зайняти більше години.

✅ Від чого залежить вартість оренди віброплити?

На ціну впливає потужність і інші характеристики агрегату, а також його бренд-виробник. Наприклад, прокат машин важкого класу обійдеться дорожче, проте вони зможуть виконувати найскладніші роботи.

Популярні Статті

Комплектація будівельної люльки ZLP-630. Комплектація

Комплектація будівельної люльки ZLP-630. Комплектація

Фасадна будівельна люлька ZLP-630 складається з:підвісної платформи, консолей, противаг, електричного щітка управління, лебідок, уловлювачів, сталевих тросів та іншого. Нижче детально описується кожен..

19.11.2019
2354
Ролик для троса

Ролик для троса

Сфера будівництва в Україні розвивається досить інтенсивно, тому на вітчизняному ринку щорічно оновлюється асортимент спеціалізованого обладнання, інструменту та техніки. Найбільш затребуваними в да..

20.05.2018
1986
Як працює заклепочник

Як працює заклепочник

Заклепочник – простий та вкрай необхідний інструмент для надійного з'єднання матеріалів. Заклепочники бувають як ручні (механічні), так і електричні (електрозаклепочники). Кожен із видів заклепочник..

12.04.2019
1732
Строительная люлька своими руками

Строительная люлька своими руками

У цій статті ми постараємося розібратися, чи можна самостійно зробити будівельну люльку з підручних засобів. Для цього необхідно з'ясувати, коли виникає необхідність використання будівельної люльки, з..

12.04.2019
1595