Оренда обладнання для різки Київ

Техніка для різання будматеріалів: види та особливості вибору

З необхідністю різання бетону або плитки стикається кожна будівельна бригада. Для цього використовується спеціалізоване обладнання, яке демонструє високу точність при мінімальних зусиллях. Наявність цієї техніки на будмайданчику дозволяє заощадити цінний час, забезпечивши комфортне виконання складних робіт.

Устаткування для різання бетону: види техніки

Під час будівництва і ремонту часто виникає необхідність свердління в бетонній стіні отворів для монтажу віконних, дверних конструкцій і комунікацій. У цьому бригадам допомагає різне обладнання для різання бетону, що включає як ручні інструменти, так і професійну великогабаритну техніку.

В процесі експлуатації обладнання для різання дозволяє виконати штробління, дроблення, буріння і шліфування. Для цього використовуються такі види техніки:

 • ручний різак – дуже часто це обладнання для різання бетону також називають бетонорізом, болгаркою і УШМ. Воно дозволяє робити отвори в стінах, товщиною не більше 13 см. Техніка цього типу може мати різну потужність і комплектуватися спеціальними насадками, які кріпляться до пристрою за допомогою гвинтової різьби. Цей апарат для різання бетону може обладнуватися обдирними, шліфувальними і ріжучими алмазними дисками;
 • стінорізна машина – професійний інструмент, що виділяється складною конструкцією і високою продуктивністю. Цей верстат для різання бетону складається з двигуна, насосної станції гідравлічного типу, що направляють рейс, ріжучого диска і пульта управління. Машина для різання бетону володіє такими перевагами, як нерухома фіксація на оброблюваній поверхні, низький рівень вібрації і шуму, висока швидкість робіт;
 • швонарізчик – техніка цього типу підходить для роботи з бетонними перекриттями і горизонтальними плитами. Вона забезпечує високоякісне різання і свердління на, глибину не більше 2,7 см

Кожен з видів обладнання буде незамінним на будь-якому об'єкті Києва і Київської області. Купити його варто кожній бригаді, що здійснює професійні послуги.

Як вибрати верстат для різання тротуарної плитки?

Щоб мати можливість різати плитку, фахівцям потрібне спеціальне обладнання. Верстат для різання тротуарної плитки здатний працювати з будь-якими видами декоративного покриття, незалежно від його складу і стану.

Оскільки верстат комплектується переважно електричним мотором, при виборі потрібно врахувати такі критерії:

 • потужність двигуна – оптимальним вважається показник в 800-1500 Ватт. При цьому частота обертання валу досягає 11 000 об/хв;
 • розташування двигуна – буває верхнім і нижнім. Устаткування з нижнім розміщенням компактніше. При цьому техніка з верхнім розташуванням більш точно ріже тротуарну плитку;
 • функція різання під кутом – у більшості випадків ця опція передбачена в пристрої професійного обладнання;
 • довжина і глибина зрізу – для експлуатації на будівельному об'єкті підійде техніка, у якій ці параметри досягають 500 і 40 мм відповідно.

При виборі верстата для різання плитки також важливо врахувати розміри робочого диска. Як правило, його діаметр становить 18 мм.

Як ділиться обладнання для різання асфальту?

Для роботи з дорожнім покриттям в більшості випадків використовується швонарізчик. За типом двигуна обладнання для різання асфальту ділиться на:

 • бензинове – найпоширеніша техніка. Вона не залежить від електромережі і виділяється порівняно низькою ціною. За легкістю вона поступається тільки електричним інструментам;
 • дизельне – важить більше бензинового, проте виділяється економічністю в плані споживання палива. Дизельне обладнання для різання асфальту має більш високу потужність, що дозволяє використовувати для роботи з ним диски більшого діаметру. Таким чином, техніка буде здатна проробляти досить глибокі шви;
 • електричне – обладнання цього типу виділяється легкістю, економічністю і відсутністю шкідливих викидів. Головний недолік цієї техніки - прив'язаність до постійного джерела живлення. Частково вирішити цю проблему допомагають подовжувачі, однак при роботі фахівцям доведеться стежити за тим, щоб не пошкодити кабель.

За типом пересування швонарізчики бувають звичайними і самохідними. Перші виділяються легкістю і низькою ціною. У них двигун приводить в дію тільки ріжучий диск, в той час як колеса залишаються нерухомими. Самохідні швонарізчики - це професійна техніка, в якій мотор створює енергію для обертання ріжучого диска і коліс.

Оренда швонарізчика

Купівля професійної техніки потрібна далеко не завжди. У деяких випадках бригада виконує весь обсяг запланованих робіт всього за кілька днів. Оптимальним варіантом у такому випадку стане оренда швонарізчика.

Прокат швонарізчика буде незамінний, якщо потрібно:

 • зрізати асфальтовий настил для викопування траншей з наступним укладанням комунікацій;
 • нарізати температурний шов;
 • провести демонтаж перекриттів.

Взяти швонарізчик в оренду також необхідно виконати різання асфальту при дорожньому ремонті. Оренда нарізчика швів дозволить заощадити, отримавши в своє розпорядження надійну професійну техніку.

Якщо Вам необхідна оренда швонарізчика, зверніться в компанію Сімакс Україна. Ми пропонуємо прокат кращого обладнання за найнижчими цінами.

Оренда бетоноріза

Якщо під час ремонту потрібно проробка декількох технологічних отворів для установки вікон або прокладки комунікацій, будівельну бригаду виручить оренда бетоноріза. Заропоноване нами устаткування здатне впоратися з усіма поставленими перед ним завданнями.

У нас Ви зможете взяти на прокат бетоноріз Barrett - компанії, яка не потребує представлення на ринку будівельного обладнання. Цей інструмент демонструє високу якість різу і здійснює роботи максимально швидко, що дозволяє заощадити масу часу.

Щоб скористатися нашою пропозицією, ознайомтесь з умовами оренди і зв'яжіться з нами. Ми доставимо техніку по Києву та Київській області в найкоротші терміни.

Укладання тротуарної плитки – завдання не з простих, особливо, якщо під рукою немає необхідного обладнання. Оренда плиткоріза виручить кожного фахівця і дозволить заощадити час на різанні декоративного покриття.

Запропонований нами плиткоріз в оренду виділяється високим ККД і надійністю. Це саме ті якості, які цінує кожна бригада. При цьому оренда верстата для різання плитки не вимагає спеціальних навичок. Взяти в оренду плиткоріз може навіть людина, яка не має багаторічного досвіду роботи, адже наша техніка максимально проста і зрозуміла в експлуатації.

Ми пропонуємо прокат плиткоріза на будь-який необхідний Вам термін. Компанія Сімакс Україна гарантує повністю справний і готовий до роботи інструмент за найнижчою ціною на оренду.

Щоб взяти плиткоріз на прокат, ознайомтесь з нашими умовами. Зв'яжіться з нами, оформивши швидке замовлення на сайті Сімакс Україна, або зателефонуйте за номером телефону. Ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

✍️ Часті питання

☝️ Як оформлюється оренда будівельного устаткування в «Сімакс Україна»?

Для цього складається офіційний договір (наприклад, договір «оренда плиткоріза»), який має юридичну силу. У ньому вказується об'єкт, мета і термін оренди, порядок передачі, орендна плата, права, обов'язки і відповідальність сторін та інші умови.

☝️ На який період часу можна взяти в оренду обладнання для різання бетону?

Орендувати обладнання в «Сімакс Україна» можна на будь-який термін, вартість розраховується подобово. Додаткові умови можна уточнити у менеджера.

☝️ Чи потрібна застава при оформленні оренди будівельного обладнання в «SIMAX»

Наявність або відсутність застави, а також її розмір залежить від типу і ціни обладнання, яке здається в оренду клієнту. Наприклад, оренда бетоноріза або оренда асфальторіза оформлюється тільки під заставу.

☝️ Мені потрібна оренда швонарізчика, можна замовити адресну доставку обладнання?

Будь-яке орендоване обладнання можна забрати самовивозом з нашого складу, або оформити доставку в будь-яку точку Києва або Київської області. Замовити доставку можна прямо на сайті або по телефону.

☝️ Хто оплачує ремонт при поломці орендованого обладнання?

«Сімакс» видає в оренду тільки повністю справне та готове до роботи обладнання. Кожен випадок поломки розглядається індивідуально, при виникненні проблем, пов'язаних з порушенням правил експлуатації, відповідальність несе орендар, з інших причин - орендодавець.

Получить бесплатную консультацию

+38 067-5000-711

Популярні Статті

Комплектація будівельної люльки ZLP-630. Комплектація

Комплектація будівельної люльки ZLP-630. Комплектація

Фасадна будівельна люлька ZLP-630 складається з:підвісної платформи, консолей, противаг, електричного щітка управління, лебідок, уловлювачів, сталевих тросів та іншого. Нижче детально описується кожен..

19.11.2019
2790
Ролик для троса

Ролик для троса

Сфера будівництва в Україні розвивається досить інтенсивно, тому на вітчизняному ринку щорічно оновлюється асортимент спеціалізованого обладнання, інструменту та техніки. Найбільш затребуваними в да..

20.05.2018
2206
Як працює заклепочник

Як працює заклепочник

Заклепочник – простий та вкрай необхідний інструмент для надійного з'єднання матеріалів. Заклепочники бувають як ручні (механічні), так і електричні (електрозаклепочники). Кожен із видів заклепочник..

12.04.2019
2084
Строительная люлька своими руками

Строительная люлька своими руками

У цій статті ми постараємося розібратися, чи можна самостійно зробити будівельну люльку з підручних засобів. Для цього необхідно з'ясувати, коли виникає необхідність використання будівельної люльки, з..

12.04.2019
1800