Оренда швонарізчика

Оренда швонарізчика- вигідна послуга для будівельних компаній

Будівництво сучасних будинків і комерційних будівель часто вимагає від професіоналів розпилювання бетонних плит і інших конструкцій. Отримати рівний акуратний різ в таких випадках допомагає оренда швонарізчика. При розпилюванні матеріалів цей інструмент не пошкоджує сусідні області конструкцій, як це часто буває з відбійним молотком. Прокат швонарізчика дозволяє задіяти всього 1 людину, знизивши трудовитрати і підсумкову собівартість робіт.

Коли необхідний прокат швонарізчика?

У деяких випадках купівля швонарізчика виявляється економічно невигідною. Адже при експлуатації обладнання з періодичністю 3-4 рази на рік воно буде окупатися вкрай повільно. Виручити підрядника зможе швонарізчик оренда.

Прокат бетонорізу стане оптимальним виходом із ситуації. Будь-яка компанія в Києві та Київській області отримує можливість заощадити, отримавши в своє розпорядження сучасне обладнання з високою ефективністю і продуктивністю за вигідною ціною.

Які функції виконує швонарізчик в оренду?

Оренда бетоноріза може знадобитися для вирішення найбільш складних і трудомістких завдань. Прокат швонарізчика необхідний при:

  • алмазному різанні різних видів швів;
  • підрізці цегли, плит та інших матеріалів для укладання тротуарів;
  • вирізання прямокутних поглиблень в конструкціях з асфальту або бетону;
  • розтині різних поверхонь підвищеної твердості;
  • демонтажі перекриттів і фундаменту;
  • прокладання інженерних конструкцій;
  • санації підлог на промислових підприємствах.

Безкоштовна консультація

+38 067-5000-711

Таким чином, оренда шоврізчиків стане необхідною для більшості компаній, що займаються ремонтом і будівництвом об'єктів різних розмірів і призначення.

Оренда шоврізчиків: вибір обладнання за типом приводу

Щоб оренда нарізувача швів виправдала всі витрати, важливо правильно підійти до вибору обладнання. Сьогодні для оренди бетоноріза представлена ​​техніка з такими типами приводу:

  • бензинові - найпопулярніші при роботи на середніх і великих за площею об'єктах. Оренда бензинового швонарізчика дозволяє отримати в своє розпорядження обладнання, що поєднує в собі високу продуктивність і економну витрату палива. Ця техніка повністю мобільна і не вимагає підключення до електромережі. Агрегат виділяється простотою в експлуатації і невибагливістю в обслуговуванні. Всі ці переваги роблять бензиновий бетоноріз в оренду найпопулярнішою послугою для забудовників з Києва та Київської області;
  • дизельні - призначені для виконання робіт у великих обсягах. Техніка цього типу могутніша, однак в деяких випадках її не вдасться використовувати взимку. Дизельне паливо має властивість замерзати, через що з запуском обладнання можуть виникнути певні труднощі;
  • електричні - оренда шоврізчиків цього типу необхідна при роботі на невеликих об'єктах або в закритих приміщеннях. Устаткування вимагає підключення до електромережі. Разом з тим, оренда бетоноріза електричного дозволяє використовувати малогабаритне обладнання для різання конструкцій в умовах обмеженого простору.

Залежно від типу приводу швонарізчик в оренду дозволяє виконувати акуратні пропили, глибиною від 24 до 90 см. При цьому агрегат залишає ідеально рівні краї, які не потребують додаткової обробки.

Получить бесплатную консультацию

+38 067-5000-711

Оренда бетоноріза від компанії Сімакс Україна

Для професійної експлуатації на будівельному об'єкті необхідно тільки найнадійніше обладнання. Взяти брендовий швонарізник в оренду за найвигіднішою ціною Ви зможете в компанії Сімакс Україна. Ми - партнер десятків забудовників Києва, пропонуємо довговічну техніку, яка не підведе користувача навіть в складних експлуатаційних умовах.

Оренда бетоноріза у нас дозволяє заощадити. Вам не доведеться думати, де купити обладнання за доступною ціною. Ми забезпечимо Вас найкращим інструментом, який стане незамінним помічником при виконанні найскладніших робіт.

✍️ Поширені запитання:

☝️ Як правильно вибрати бетоноріз для оренду?

Рекомендуємо врахувати основні технічні характеристики агрегату: тип двигуна, потужність і глибину пропилу. Вибирайте техніку з запасом потужності, так як при її нестачі швонарізник може не впоратися з навантаженням.

☝️ Який швонарізник краще вибрати для прокату?

Ми пропонуємо обладнання компанії Barret - виробника, що випускає тільки кращу техніку. Агрегати цього бренду готові впоратися з будь-яким завданням, заощадивши час і сили користувача.

☝️ Хто займається доставкою швонарізчика для оренди?

При необхідності ми доставимо бетоноріз на будь-який об'єкт в Києві або Київській області. Наші експерти організовують транспортування агрегату в найкоротші терміни.

☝️ Як правильно працювати з бетонорізом?

Ми рекомендуємо дотримуватися декількох простих правил: прогрівати двигун при кожному холодному запуску, стежити за станом повітряного фільтра, 1 раз на 2 години перевіряти рівень масла.

Популярні Статті

Устройство строительной люльки ZLP-630. Комплектация.

Устройство строительной люльки ZLP-630. Комплектация.

Устройство строительной люльки ZLP-630. Комплектация...

19.11.2019
872
Ролик для троса
20.05.2018
860
Строительная люлька своими руками

Строительная люлька своими руками

Строительная люлька своими руками..

12.04.2019
629
Как работает заклепочник

Как работает заклепочник

Как работает заклепочник..

12.04.2019
601