Оренда швонарізчика

Оренда швонарізчика- вигідна послуга для будівельних компаній

Будівництво сучасних будинків і комерційних будівель часто вимагає від професіоналів розпилювання бетонних плит і інших конструкцій. Отримати рівний акуратний різ в таких випадках допомагає оренда швонарізчика. При розпилюванні матеріалів цей інструмент не пошкоджує сусідні області конструкцій, як це часто буває з відбійним молотком. Прокат швонарізчика дозволяє задіяти всього 1 людину, знизивши трудовитрати і підсумкову собівартість робіт.

Коли необхідний прокат швонарізчика?

У деяких випадках купівля швонарізчика виявляється економічно невигідною. Адже при експлуатації обладнання з періодичністю 3-4 рази на рік воно буде окупатися вкрай повільно. Виручити підрядника зможе швонарізчик оренда.

Прокат бетонорізу стане оптимальним виходом із ситуації. Будь-яка компанія в Києві та Київській області отримує можливість заощадити, отримавши в своє розпорядження сучасне обладнання з високою ефективністю і продуктивністю за вигідною ціною.

Які функції виконує швонарізчик в оренду?

Оренда бетоноріза може знадобитися для вирішення найбільш складних і трудомістких завдань. Прокат швонарізчика необхідний при:

  • алмазному різанні різних видів швів;
  • підрізці цегли, плит та інших матеріалів для укладання тротуарів;
  • вирізання прямокутних поглиблень в конструкціях з асфальту або бетону;
  • розтині різних поверхонь підвищеної твердості;
  • демонтажі перекриттів і фундаменту;
  • прокладання інженерних конструкцій;
  • санації підлог на промислових підприємствах.

Безкоштовна консультація

+38 067-5000-711

Таким чином, оренда шоврізчиків стане необхідною для більшості компаній, що займаються ремонтом і будівництвом об'єктів різних розмірів і призначення.

Оренда шоврізчиків: вибір обладнання за типом приводу

Щоб оренда нарізувача швів виправдала всі витрати, важливо правильно підійти до вибору обладнання. Сьогодні для оренди бетоноріза представлена ​​техніка з такими типами приводу:

  • бензинові - найпопулярніші при роботи на середніх і великих за площею об'єктах. Оренда бензинового швонарізчика дозволяє отримати в своє розпорядження обладнання, що поєднує в собі високу продуктивність і економну витрату палива. Ця техніка повністю мобільна і не вимагає підключення до електромережі. Агрегат виділяється простотою в експлуатації і невибагливістю в обслуговуванні. Всі ці переваги роблять бензиновий бетоноріз в оренду найпопулярнішою послугою для забудовників з Києва та Київської області;
  • дизельні - призначені для виконання робіт у великих обсягах. Техніка цього типу могутніша, однак в деяких випадках її не вдасться використовувати взимку. Дизельне паливо має властивість замерзати, через що з запуском обладнання можуть виникнути певні труднощі;
  • електричні - оренда шоврізчиків цього типу необхідна при роботі на невеликих об'єктах або в закритих приміщеннях. Устаткування вимагає підключення до електромережі. Разом з тим, оренда бетоноріза електричного дозволяє використовувати малогабаритне обладнання для різання конструкцій в умовах обмеженого простору.

Залежно від типу приводу швонарізчик в оренду дозволяє виконувати акуратні пропили, глибиною від 24 до 90 см. При цьому агрегат залишає ідеально рівні краї, які не потребують додаткової обробки.

Получить бесплатную консультацию

+38 067-5000-711

Оренда бетоноріза від компанії Сімакс Україна

Для професійної експлуатації на будівельному об'єкті необхідно тільки найнадійніше обладнання. Взяти брендовий швонарізник в оренду за найвигіднішою ціною Ви зможете в компанії Сімакс Україна. Ми - партнер десятків забудовників Києва, пропонуємо довговічну техніку, яка не підведе користувача навіть в складних експлуатаційних умовах.

Оренда бетоноріза у нас дозволяє заощадити. Вам не доведеться думати, де купити обладнання за доступною ціною. Ми забезпечимо Вас найкращим інструментом, який стане незамінним помічником при виконанні найскладніших робіт.

✍️ Поширені запитання:

☝️ Як правильно вибрати бетоноріз для оренду?

Рекомендуємо врахувати основні технічні характеристики агрегату: тип двигуна, потужність і глибину пропилу. Вибирайте техніку з запасом потужності, так як при її нестачі швонарізник може не впоратися з навантаженням.

☝️ Який швонарізник краще вибрати для прокату?

Ми пропонуємо обладнання компанії Barret - виробника, що випускає тільки кращу техніку. Агрегати цього бренду готові впоратися з будь-яким завданням, заощадивши час і сили користувача.

☝️ Хто займається доставкою швонарізчика для оренди?

При необхідності ми доставимо бетоноріз на будь-який об'єкт в Києві або Київській області. Наші експерти організовують транспортування агрегату в найкоротші терміни.

☝️ Як правильно працювати з бетонорізом?

Ми рекомендуємо дотримуватися декількох простих правил: прогрівати двигун при кожному холодному запуску, стежити за станом повітряного фільтра, 1 раз на 2 години перевіряти рівень масла.

Популярні Статті

Комплектація будівельної люльки ZLP-630. Комплектація

Комплектація будівельної люльки ZLP-630. Комплектація

Фасадна будівельна люлька ZLP-630 складається з:підвісної платформи, консолей, противаг, електричного щітка управління, лебідок, уловлювачів, сталевих тросів та іншого. Нижче детально описується кожен..

19.11.2019
1468
Ролик для троса

Ролик для троса

Сфера будівництва в Україні розвивається досить інтенсивно, тому на вітчизняному ринку щорічно оновлюється асортимент спеціалізованого обладнання, інструменту та техніки. Найбільш затребуваними в да..

20.05.2018
1324
Як працює заклепочник

Як працює заклепочник

Заклепочник – простий та вкрай необхідний інструмент для надійного з'єднання матеріалів. Заклепочники бувають як ручні (механічні), так і електричні (електрозаклепочники). Кожен із видів заклепочник..

12.04.2019
1106
Строительная люлька своими руками

Строительная люлька своими руками

У цій статті ми постараємося розібратися, чи можна самостійно зробити будівельну люльку з підручних засобів. Для цього необхідно з'ясувати, коли виникає необхідність використання будівельної люльки, з..

12.04.2019
1037