Оренда бетономішалки

Оренда бетономішалки - Ваша можливість заощадити

Бетон - один з найнадійніших і затребуваних будівельних матеріалів. Він допомагає створювати довговічні конструкції, здатні служити десятиліттями. Для будівництва бетонних об'єктів необхідно його замішування. Робити це вручну досить важко, та й часу піде набагато більше. Вирішити проблему допоможе оренда бетономішалки.

Чим вигідний прокат бетономішалки?

Оренда бетономішалки Київ

Оренда бетономішалки - оптимальний варіант для будівельників, яким обладнання необхідно тільки на певний період. У кожному такому випадку прокат бетономішалки дає ряд відчутних переваг:

 • можливість одноразового залучення сучасної техніки для виконання будівельних робіт;
 • значна економія - прокат бетономішалки дозволяє задіяти обладнання, не купуючи його;
 • скорочення витрат за рахунок економії на ремонті і технічному обслуговуванні - бетономішалка в оренду поставляється в повністю готовому до роботи вигляді;
 • можливість обійтися без використання приміщень для зберігання - взяти в оренду бетономішалку можна, не маючи в розпорядженні спеціалізованого складу.

Прокат бетономішалки вигідний ще й тим, що клієнт компанії-постачальника завжди має на руках зрозумілу схему оплати за використання техніки. Ціна на оренду залежить від кількості днів, протягом яких обладнання перебуває на об'єкті підрядника.

Для яких робіт використовується бетономішалка на прокат?

Оренда бетономішалки дозволяє використовувати техніку не тільки за її прямим призначенням - заміщування стандартних цементних розчинів. Взяти бетономішалку в оренду можна і для роботи з іншими будматеріалами:

 • полімерним бетоном;
 • швидкотвердіючим цементом;
 • пінобетоном;
 • сумішами з різною щільністю і рухливістю;
 • стабілізуючими матеріалами, використовуваними для підготовчих робіт на грунті.

Залежно від товщини стінок прийомного резервуара техніки бетономішалка напрокат допомагає замішувати різні розчини з піском, щебенем і гравієм.

Получить бесплатную консультацию

+38 067-5000-711

Як вибрати бетономішалку в оренду?

Щоб бетономішалка на прокат змогла виконувати свої функції, при виборі важливо визначитися з конструктивними особливостями. До них відноситься:

 • тип двигуна - бажаючі взяти бетономішалку в оренду можуть отримати техніку з електричним, бензиновим або дизельним приводом. Перший варіант залишається самим затребуваним. Таку техніку можна підключати до мережі з напругою 220 або 380 В. Її застосування набагато вигідніше агрегатів на бензині і дизелі;
 • принцип дії - використовувані на об'єктах в Києві і Київській області бетономішалки бувають гравітаційними і примусовими. Перші є найпоширенішими. Взяти напрокат бетономішалку цього типу можна для роботи як з дрібнофракційним бетоном, так і з досить великим гравієм;
 • механізм обертання - передача енергії від мотора на барабан може здійснюватися за допомогою редуктора або вінця з шестернею. Кожен із способів виконання вирізняється високою надійністю. При цьому венцові моделі коштують дешевше редукторних;
 • пристрій фіксації барабану - в зв'язку з конструкцією барабан мішалки можна закріпити в декількох положеннях. Верхнє призначене для замішування розчину, а нижнє - для його вивантаження. Для фіксації барабану в пристрої передбачений спеціальний механізм. Найчастіше він виконаний у вигляді ножної педалі, що працює практично безвідмовно.

Також важливо звернути увагу на наявність транспортувальних коліс. Це вкрай важливо, якщо оренда бетономішалки необхідна для роботи на великих об'єктах.

Що врахувати охочим взяти в оренду бетономішалку?

При виборі обладнання для прокату краще віддати перевагу моделі, в якій:

 • є запас ємності, що становить на 30% більше від передбачуваної одноразової порції приготування суміші;
 • механізм передачі обертання від мотора на барабан виконаний з довговічної сталі або чавуну;
 • пристрій перекидання виконано найбільш зручно для користувача.

У деяких випадках важливу роль відіграють розміри мішалки. Якщо роботи будуть виконуватися в умовах обмеженого простору, варто вибрати менш габаритну техніку.

Получить бесплатную консультацию

+38 067-5000-711

Чому краще взяти напрокат бетономішалку в компанії Сімакс Україна?

Десятки будівельних компаній з Києва та Київської області встигли оцінити переваги співпраці з компанією Сімакс Україна. Нам довіряють, адже ми:

 • поставляємо тільки брендову техніку, яка готова працювати в будь-яких умовах;
 • постачаємо партнерів тільки повністю справним і обслуженим обладнанням;
 • пропонуємо прокат бетономішалки за найвигіднішою ціною;
 • організовуємо доставку техніки на будь-який будмайданчик в Києві.

Наші експерти готові проконсультувати Вас з усіх питань, пов'язаних з вибором і умовами оренди бетономішалки. Ми надаємо кращий агрегат для професійного виконання будівельних робіт.

✍️ Поширені запитання:

☝️ Як вибрати ємність бетономішалки в оренду?

Місткість резервуара залежить від обсягу запланованих робіт і типу матеріалів, які будуть змішуватися. Ми пропонуємо мішалки з ємністю від 125 до 250 л.

☝️ Як правильно користуватися бетономішалкою?

Використання техніки не вимагає особливих навичок. Головне - не перевантажувати її і регулярно стежити за станом робочих вузлів устаткування.

☝️ Як часто необхідно чистити бетономішалку?

Ми рекомендуємо видаляти забруднення після кожного використання, тим самим, не допускаючи скупчення на поверхні залишків суміші. Краще видалити їх відразу, поки вони не встигли затвердіти.

☝️ Скільки часу потрібно на доставку бетономішалки в оренду?

Це залежить від місця розташування об'єкта. Якщо будмайданчик знаходиться в Києві, ми доставимо техніку в день оформлення замовлення. Якщо Ваш об'єкт розташований за межами міста, на транспортування може знадобитися більше часу.

Популярні Статті

Комплектація будівельної люльки ZLP-630. Комплектація

Комплектація будівельної люльки ZLP-630. Комплектація

Фасадна будівельна люлька ZLP-630 складається з:підвісної платформи, консолей, противаг, електричного щітка управління, лебідок, уловлювачів, сталевих тросів та іншого. Нижче детально описується кожен..

19.11.2019
1468
Ролик для троса

Ролик для троса

Сфера будівництва в Україні розвивається досить інтенсивно, тому на вітчизняному ринку щорічно оновлюється асортимент спеціалізованого обладнання, інструменту та техніки. Найбільш затребуваними в да..

20.05.2018
1323
Як працює заклепочник

Як працює заклепочник

Заклепочник – простий та вкрай необхідний інструмент для надійного з'єднання матеріалів. Заклепочники бувають як ручні (механічні), так і електричні (електрозаклепочники). Кожен із видів заклепочник..

12.04.2019
1106
Строительная люлька своими руками

Строительная люлька своими руками

У цій статті ми постараємося розібратися, чи можна самостійно зробити будівельну люльку з підручних засобів. Для цього необхідно з'ясувати, коли виникає необхідність використання будівельної люльки, з..

12.04.2019
1037