Оренда віброрейки

Оренда віброрейки: найкраще обладнання в Вашому розпорядженні

Головні вимоги до бетонної основи - висока міцність, яку вдається досягти тільки при правильній обробці поверхні. У цій ситуації будівельним компаніям потрібна віброрейка - пристрій, призначений для видалення зайвої вологи і повітря, які з часом руйнують бетонний шар.

Кому потрібен прокат віброрейки?

Оренда віброрейки популярна через універсальність обладнання. Воно використовується практично на кожному будівельному майданчику, де необхідна рівна і максимально міцна бетонна основа. Найчастіше віброрейка в оренду задіяна при:

 • зведенні поверхів багатоквартирних будинків;
 • будівництві прольотів великих комерційних будівель і офісних центрів;
 • закладці фундаменту;
 • облаштуванні спортивних майданчиків;
 • будівництві парковок і стоянок.

Висока ефективність і значна продуктивність техніки - головні чинники, завдяки яким віброрейка в оренду користується попитом серед забудовників з Києва.

отриматі безкоштовну консультацію

+38 067-5000-711

Віброрейка в оренду: в чому переваги послуги?

Прокат віброрейки допомагає істотно заощадити, адже в такому випадку підряднику не доведеться купувати дороге обладнання. Крім цього, оренда віброрейки для бетону має і ряд інших беззаперечних переваг:

 • прокат віброрейки дозволяє знизити витрати по оплаті послуг цілої бригади - використовувати агрегат може всього одна людина. При цьому обсяг виконуваної нею роботи можна порівняти з результатом, якого вдається досягти при залученні 3-4 людей без віброрейки;
 • оренда віброрейки здійснюється на зрозумілих умовах - підрядник заздалегідь знає про ціну прокату і може підрахувати витрати, які спричинить тимчасове використання обладнання;
 • віброрейка в оренду надходить до клієнта в повністю готовому вигляді. Її не потрібно ремонтувати та обслуговувати. Обробку бетону можна почати практично відразу;
 • оренда віброрейки для укладання бетону дозволяє обійтися без використання приміщення для оренди.

Завдяки всім цим перевагам оренда віброрейки на сьогоднішній день є найвигіднішим варіантом як для невеликих бригад, так і для великих будівельних компаній.

Віброрейка для бетону в оренду: критерії вибору

Віброрейка в оренду допоможе виконати заплановані роботи, якщо грамотно підійти до вибору обладнання. Для цього достатньо врахувати:

 • тип двигуна - прокат віброрейки можливий із застосуванням бензинового або електричного агрегату. Оренда бензинової віброрейки дозволяє задіяти повністю автономну техніку. У той же час як для використання електричного агрегату необхідно постійне підключення до електромережі. До того ж, оренда бензинової віброрейки - це можливість працювати з більш потужним обладнанням, здатним виконувати роботи швидше і ефективніше;
 • вид профілю - оренда віброрейки для бетону дозволяє отримати в своє розпорядження 1- або 2-рейкову техніку. Перша виділяється наявністю всього 1 широкої рейки, виконаної у вигляді швелера. Відповідно, 2-рейкові моделі оснащені 2 рейками, що представляють собою жорстку конструкцію;
 • глибина ущільнення - сучасні віброрейки обробляють бетон на глибину 12-30 см. При виборі техніки потрібно врахувати, якої товщини буде бетонна основа.

Якщо роботи будуть виконуватися на протязі декількох днів, важливо вибрати агрегат, який буде максимально простим у використанні. Від цього залежить комфорт робочого і його здатність працювати без тривалих перерв.

отриматі безкоштовну консультацію

+38 067-5000-711

Оренда віброрейки для бетону від компанії Сімакс Україна

Компанія Сімакс Україна - лідер в поставках сучасної будівельної техніки, пропонує прокат надійних віброрейок за найнижчою ціною в Києві. Ми гарантуємо оперативну доставку на будівельний об'єкт, повністю готове до роботи обладнання, здатне спростити виконання найбільш трудомістких робіт.

У нашому розпорядженні знаходяться віброрейки найвідоміших брендів, які очікують свого відправлення на будмайданчик. При цьому Ви завжди можете вибрати, яку віброрейку взяти в оренду буде для Вас оптимальним: з шириною профілю 2, 3 або 4 м.

Наші консультанти готові відповісти на всі питання, пов'язані з вибором техніки для ущільнення бетону. Телефонуйте нам прямо зараз і ми підберемо ефективне обладнання за найвигіднішою ціною.

✍️ Поширені запитання:

☝️ Якою шириною повинен бути профіль віброрейки в оренду?

Це залежить від площі, яка піддається обробці. Якщо територія велика, рекомендуємо використовувати техніку з широким профілем. Вона допоможе виконати роботи швидше.

☝️ Який мінімальний розмір сучасних віброрейок?

На ринку знайти можна техніку з довжиною профілю 1 м, однак використовується вона тільки для роботи на невеликих площах. Ми ж пропонуємо прокат більш продуктивних віброрейок, довжиною 2,3 і 4 м.

☝️ На який термін можна взяти віброрейку в прокат?

Компанія Сімакс Україна оформляє оренду обладнання на термін від 1 до 5 днів. При необхідності Ви можете продовжити оренду техніки.

☝️ Чи можна замовити доставку віброрейки в оренду?

При необхідності наші експерти організовують доставку техніки на будь-який об'єкт в Києві та Київській області.

Популярні Статті

Комплектація будівельної люльки ZLP-630. Комплектація

Комплектація будівельної люльки ZLP-630. Комплектація

Фасадна будівельна люлька ZLP-630 складається з:підвісної платформи, консолей, противаг, електричного щітка управління, лебідок, уловлювачів, сталевих тросів та іншого. Нижче детально описується кожен..

19.11.2019
1468
Ролик для троса

Ролик для троса

Сфера будівництва в Україні розвивається досить інтенсивно, тому на вітчизняному ринку щорічно оновлюється асортимент спеціалізованого обладнання, інструменту та техніки. Найбільш затребуваними в да..

20.05.2018
1324
Як працює заклепочник

Як працює заклепочник

Заклепочник – простий та вкрай необхідний інструмент для надійного з'єднання матеріалів. Заклепочники бувають як ручні (механічні), так і електричні (електрозаклепочники). Кожен із видів заклепочник..

12.04.2019
1106
Строительная люлька своими руками

Строительная люлька своими руками

У цій статті ми постараємося розібратися, чи можна самостійно зробити будівельну люльку з підручних засобів. Для цього необхідно з'ясувати, коли виникає необхідність використання будівельної люльки, з..

12.04.2019
1037