Прокат затирочних машин

Оренда затирочної машини: переваги, які Ви оціните

Бетонування стяжки і заливка підлог - досить трудомісткі роботи, на виконання яких раніше йшло багато часу. Сьогодні з цими завданнями справляються куди швидше і успішніше. Допомогти в цьому підрядникам може оренда затирочної машини.

Коли потрібна оренда затирочної машини?

Оренда затирочних машин затребувана зважаючи на універсальність техніки. Це обладнання активно використовується для стяжки бетонної підлоги як при будівництві багатоквартирних будинків, так і при зведенні складів, ангарів та інших масштабних споруд.

Оренда затирочної машини по бетону користується підвищеним попитом, адже це обладнання в короткі терміни здатне зробити поверхню рівною і гладкою. Наявність потужних двигунів в пристрої більшості моделей дозволяє виконувати великі обсяги робіт, не докладаючи жодних фізичних зусиль. В результаті підрядник отримує підготовлену основу, яка не потребує додаткової обробки.

Чому оренда затирочної машини по бетону така популярна?

Взяти вертоліт для бетону в оренду варто кожній компанії, яка виконує періодичні роботи по стяжці будівельних поверхонь. У кожному такому випадку прокат затирочної машини дає підряднику кілька відчутних переваг:

  • можливість заощадити на покупці техніки - оренда вертольота для бетону дозволяє обійтися без придбання агрегату. При цьому компанія отримує в своє розпорядження машину, яка залишиться в її власності на весь необхідний термін;
  • економія на ремонті і обслуговуванні - оренда затирочної машини вертоліт вигідна ще й тим, що постачальник постачає клієнта повністю справним обладнанням;
  • відсутність необхідності в покупці складу для зберігання - оформляючи вертоліт для шліфування бетону в оренду, підряднику не доведеться шукати склад або інше місце.

Таким чином, оренда затирочної машини - досить вигідний спосіб отримання сучасного обладнання без значних витрат для кожної компанії з Києва і Київської області.

Оренда вертольота для бетону: критерії вибору обладнання

Оренда затирочної машини по бетону буде виправданою, якщо підрядник правильно підійде до вибору техніки. Особливу увагу необхідно приділити таким факторам:

  • тип двигуна - оренда затирочних машин дозволяє отримати в своє розпорядження бензинове або електричне обладнання. Якщо робота буде виконуватися на великих за площею ділянках, прокат затирочної машини по бетону краще оформляти на бензинову техніку. Вона могутніша, продуктивніша, а в деяких випадках ефективніша агрегатів з електроприводом. У свою чергу, аналоги з електромоторами не виділяють токсичних викидів, тому їх краще використовувати для стяжки бетонної підлоги в закритих приміщеннях;
  • кількість роторів - сучасне обладнання для загладжування бетонних основ ділиться на 1- та 2-роторний. Перший тип виділяється меншими розмірами, тому така техніка використовується для обробки менших площ. Оренда двороторної затирочної машини по бетону потрібна, якщо агрегат буде працювати на об'єктах великих розмірів;
  • конструкція лопатей - в більшості випадків на ринку зустрічаються моделі, в яких лопать має вигляд звичайної пластини, яка обладнана додатковим ребром жорсткості. При обертанні це ребро зрізає виступаючі частини бетону, роблячи поверхню більш гладкою.

Щоб вертоліт для шліфування бетону в оренду був не тільки максимально продуктивним, але і комфортним у роботі, потрібно звернути увагу на органи його управління. Краще вибрати модель зі зручною рукояткою і зрозумілою панеллю керування. В іншому випадку підрядник може зіткнутися з певними труднощами.

Вертоліт для шліфування бетону в оренду від компанії Сімакс Україна

Не менш важливий фактор при виборі вертольота - його виробник. Адже в складних експлуатаційних умовах тільки техніка відомих брендів здатна демонструвати необхідний результат. Компанія Сімакс Україна забезпечить Вас таким обладнанням за найвигіднішою ціною.

Ми, як постачальник затирочних машин найвищої якості, активно співпрацюємо з десятками компаній Києва і Київської області. Нам важливий комфорт клієнтів, тому ми готові забезпечити Вас технікою, організувавши її доставку в найкоротші терміни.

✍️ Поширені запитання:

☝️ Які затирочні машини по бетону кращі на ринку?

Серед асортименту на ринку варто виділити техніку, обладнану двигунами Honda. Ці агрегати витримують підвищені навантаження, виконуючи роботи максимально швидко і ефективно.

☝️ Якою має бути потужність вертольота для затирання?

Цей показник залежить від поставлених завдань. Для стяжки великих ділянок рекомендуємо вибирати моделі, які мають потужність 6-8 л. с.

☝️ Від чого залежить ціна оренди затирочної машини?

Вартість прокату формується з урахуванням терміну дії оренди та технічних характеристик агрегату: його потужності, розмірів лопаті, частоти обертання.

☝️ На який термін можна оформити оренду вертольота?

Ми пропонуємо прокат на будь-який період, від декількох годин до декількох тижнів. При необхідності Ви завжди можете продовжити оренду обладнання на вказаний Вами термін.

Популярні Статті

Комплектація будівельної люльки ZLP-630. Комплектація

Комплектація будівельної люльки ZLP-630. Комплектація

Фасадна будівельна люлька ZLP-630 складається з:підвісної платформи, консолей, противаг, електричного щітка управління, лебідок, уловлювачів, сталевих тросів та іншого. Нижче детально описується кожен..

19.11.2019
1468
Ролик для троса

Ролик для троса

Сфера будівництва в Україні розвивається досить інтенсивно, тому на вітчизняному ринку щорічно оновлюється асортимент спеціалізованого обладнання, інструменту та техніки. Найбільш затребуваними в да..

20.05.2018
1324
Як працює заклепочник

Як працює заклепочник

Заклепочник – простий та вкрай необхідний інструмент для надійного з'єднання матеріалів. Заклепочники бувають як ручні (механічні), так і електричні (електрозаклепочники). Кожен із видів заклепочник..

12.04.2019
1106
Строительная люлька своими руками

Строительная люлька своими руками

У цій статті ми постараємося розібратися, чи можна самостійно зробити будівельну люльку з підручних засобів. Для цього необхідно з'ясувати, коли виникає необхідність використання будівельної люльки, з..

12.04.2019
1037