Ролик для троса

Сфера будівництва в Україні розвивається досить інтенсивно, тому на вітчизняному ринку щорічно оновлюється асортимент спеціалізованого обладнання, інструменту та техніки.

Ролик для троса

Найбільш затребуваними в даний час в Києві та інших містах України є будівельні фасадні підйомники зарубіжного виробництва, зокрема, моделі ZLP. Люльки китайського заводу користуються попитом завдяки наявності відмінних технічних параметрів і доступної вартості. При цьому підйомники вимагають регулярного обслуговування і заміни функціональних деталей, тому запчастини для люльок повинні мати виключно оригінальне походження.

Ролик для троса

Найбільш вразливим в будівельній люльці вважається трос - основна складова підйомного механізму. Саме до троса та його комплектації пред'являються найжорсткіші вимоги в Україні. Крім того, що сам канат підлягає регулярній заміні, фіксуючі пристосування також повинні обслуговуватися, своєчасно демонтуватися і переустановлюватися. Одним з невід'ємних елементів підйомного механізму є ролик для троса, купити який виробники пропонують за цілком прийнятну вартість. Незважаючи на те, що ціна деталі є мінімальною, її функціональне призначення представлене ​​цілим рядом завдань.

Виріб призначений для полегшення руху каната, що піднімає люльку. Крім того, ролик для троса, встановлений на фасадному підйомнику, виконує наступні функції:

  • запобігання перетирання троса;
  • запобігання сходження каната з ролика;
  • забезпечення безпеки експлуатації люльки.

Ролик для троса має ряд конструкційних особливостей. Він має підвищену міцність, завдяки якій витримуються інтенсивні навантаження, є стійким до механічних і атмосферних впливів. Виріб легко монтується за інструкцією з підготовки фасадного підйомника до роботи. Також ролик для троса купити варто для продовження терміну служби каната.

Ролик під трос з підшипником

Незважаючи на те, що будівельні магазини Києва пропонують купити ролик для троса, що володіє високою якістю, елемент вважається найбільш вразливим і вимагає частої заміни. Саме тому фахівці радять підібрати і купити ролик під трос з підшипником. Наявність останнього запобігає контакту каната з металом, забезпечуючи його цілісність на довший період експлуатації. До того ж ролик під трос з підшипником в Києві можна купити за цілком адекватною ціною.

Виріб виготовляється з високоміцного металу, характеризується збільшеним ресурсом. Його використання на практиці виявилося одним з найбільш ефективних методів профілактики виходу з ладу металевих канатів. Якщо ролик для троса є недостатньо якісним, у разі його поломки канат перетирається при контакті з металом і за короткий час виходить з ладу.

Ролики для лебідки

Не менш затребуваними пристосуваннями є ролики для лебідки. Вироби виготовляються з металу високої міцності, стійкого до зовнішніх впливів і механічних пошкоджень. Направляючі ролики для лебідки фасадного підйомника витримують широкий діапазон навантажень. Вироби оснащені пазами, які не дають вантажному канату зійти з колеса (ролика). Також завдяки тому, що ролики для лебідки обертаються на боковині, трос не перетирається при динамічних навантаженнях.

Наша компанія працює на ринку України протягом тривалого періоду часу. Ми гарантуємо розумні ціни і пропонуємо купити виключно оригінальну продукцію. Всі товари відповідають опису, мають підтверджуючі сертифікати якості. Ознайомившись з каталогом, ви легко підберете потрібну модель роликів. Щоб купити ролики в Києві, зв'яжіться з нами по телефону або через форму на сайті.

✍️ Часті питання

☝️ Чи може будівельна люлька працювати без ролика для троса?

Експлуатація фасадного підйомника з люлькою без ролика для троса не рекомендована. Ролик ефективно захищає трос від швидкого стирання і пошкодження об метал. Використання люльки без ролика - це ризик аварії на будівництві.

☝️ Як часто потрібно замінювати ролики для троса в фасадному підйомнику?

Ролики для троса замінюються при появі зовнішніх або функціональних дефектів, а також при черговій заміні самих тросів на нові. Більш детальна інформація доступна в інструкції з експлуатації «ZLP 630».

☝️ Чи є сенс купувати ролик для троса з підшипником?

Так, саме ролик для троса з підшипником забезпечує мінімальний шанс контакту троса з металевими елементами, а також має більшу міцність і зносостійкість. Замовити таку деталь можна в нашому магазині на сайті або по телефону.

☝️ Скільки коштує ролик для троса люльки «ZLP 630»?

Актуальна вартість всіх деталей доступна на нашому сайті в розділі «Запчастини», уточнити інформацію можна також у менеджера «Сімакс». Висока якість і надійність запчастин від нашої компанії на 100% виправдовує їх ціну.

☝️ Чи є знижка на ролик для троса при оптовій закупівлі?

Так, компанія «Сімакс Україна» завжди готова підібрати індивідуально пропозиції під запити кожного клієнта. З питань оптової закупівлі роликів або інших запчастин, зверніться до нашого спеціаліста на сайті, по телефону або в офісі.

Отримати безкоштовну консультацію

+38 067-5000-711


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Популярні Статті

Комплектація будівельної люльки ZLP-630. Комплектація

Комплектація будівельної люльки ZLP-630. Комплектація

Фасадна будівельна люлька ZLP-630 складається з:підвісної платформи, консолей, противаг, електричного щітка управління, лебідок, уловлювачів, сталевих тросів та іншого. Нижче детально описується кожен..

19.11.2019
2622
Ролик для троса

Ролик для троса

Сфера будівництва в Україні розвивається досить інтенсивно, тому на вітчизняному ринку щорічно оновлюється асортимент спеціалізованого обладнання, інструменту та техніки. Найбільш затребуваними в да..

20.05.2018
2102
Як працює заклепочник

Як працює заклепочник

Заклепочник – простий та вкрай необхідний інструмент для надійного з'єднання матеріалів. Заклепочники бувають як ручні (механічні), так і електричні (електрозаклепочники). Кожен із видів заклепочник..

12.04.2019
1878
Строительная люлька своими руками

Строительная люлька своими руками

У цій статті ми постараємося розібратися, чи можна самостійно зробити будівельну люльку з підручних засобів. Для цього необхідно з'ясувати, коли виникає необхідність використання будівельної люльки, з..

12.04.2019
1718