Строительная люлька своими руками

У цій статті ми постараємося розібратися, чи можна самостійно зробити будівельну люльку з підручних засобів. Для цього необхідно з'ясувати, коли виникає необхідність використання будівельної люльки, з чого вона складається, а також як відбувається її монтаж.

Призначення будівельних колисок

Будівельні люльки в основному використовуються при проведенні фасадних ремонтних або будівельних робіт на багатоповерховій будівлі. Коли необхідно провести обробку фасаду невисокої будівлі, найчастіше в Україні використовуються будівельні ліса. Це обумовлено простотою монтажу, дешевизною конструкції, а також розміром робочої площі, так як будівельні ліса можна змонтувати по всьому периметру невисокої будівлі. Риштування дійсно можна зібрати з підручних матеріалів, особливо коли мова йде про виконання фасадних робіт в приватному секторі. Однак, коли йдеться про зовнішні будівельні роботи на будівлі, що нараховує більше п'яти поверхів, у будівельних люльок практично немає альтернатив.

Професійна будівельна люлька ZLP 630 здатна піднімати на висоту до 150 м вантажі і робочих загальною масою до 630 кг, гарантуючи високий рівень безпеки при комфортних умовах роботи.

Конструкція і монтаж будівельної люльки

люлька будівельна

Основним елементом будівельної люльки є її корзина (кабіна), в якій знаходяться робочі і піднімаються вантажі на висоту. Вона виробляється зі сталі, може бути пофарбована ​​або оцинкована, як наприклад, люльки будівельні ZLP 630.

Збоку до будівельної люльки кріпляться ходові колеса.

Спереду і ззаду кріпляться балюстради. З боків - торцеві боковини.

Кабіна будівельної люльки зазвичай складається з декількох сегментів - чим більше, тим ширше люлька і більше її площа.

На дні кабіни знаходиться металева підлога, що складається з декількох частин і закріплена болтами.

На торцевих боковинах встановлюються відвідні ролики.

Оскільки будівельна люлька піднімається на висоту, вона повинна бути обладнана двигуном, а точніше, підйомним механізмом, і пультом (щитом) управління.

За безпеку люльки будівельної відповідають уловлювачі, які встановлюються з боків і надійно фіксують її на висоті в процесі проведення фасадних робіт.

Крім будівельної люльки, необхідно буде зібрати своїми руками також і консоль, на яку буде намотаний трос і встановлені противаги.

Для монтажу сталевого троса важливо мати набір надійного такелажу.

Чи можна зібрати будівельну люльку своїми руками?

Оренда будівельної люльки в Киеві

Якщо дотримуватися всіх інструкцій, зібрати люльку будівельну своїми руками можливо, але для цього необхідна участь як мінімум двох осіб і наявність досвіду не тільки в збірці будівельних колисок, а також в роботі з такелажем. Збирати будівельну люльку і ризикувати життям майстрів абсолютно немає необхідності, так як компанія «Сімакс Україна» надає не тільки безкоштовні послуги доставки будівельних люльок на Ваш об'єкт, але і їх складання руками професіоналів.

Зробити ж будівельну люльку своїми руками не представляється реальним, так як для цього необхідні лише заводські складові люльки, купувати які окремо вийде набагато дорожче, ніж люльку в зборі з гарантією від офіційного постачальника. Наша компанія «Сімакс Україна» також надає послуги оренди будівельних колисок як на території Києва та області, так і всієї України. Не варто ризикувати життям людей, адже для професійних робіт набагато простіше і комфортніше скористатися послугами компаній, які не тільки доставлять Вам якісне будівельне обладнання, а й проведуть збірку, інструктаж, обслуговування та інші супутні роботи.

✍️ Часті питання

☝️ Наскільки реально провести монтаж люльки самостійно?

Для якісного і надійного монтажу фасадного підйомника «ZLP 630» необхідні певні знання і досвід. Без спеціальної підготовки обладнання дуже важко встановити правильно, а помилки можуть піддати ризику життя і здоров'я будівельників.

☝️ Чи можуть фахівці «SIMAX» навчити персонал на будівництві монтажу підйомника?

Так, фахівці «Сімакс Україна» забезпечують шефмонтаж будівельного підйомника відразу після доставки на об'єкт. Дана пропозиція безкоштовно і діє для всіх клієнтів компанії.

☝️ Як довго виконується монтаж будівельної люльки?

Монтаж підйомника «ZLP 630» займає в середньому до 2-х годин, що значно швидше, ніж установка будівельних лісів. Швидкість монтажу залежить від індивідуальних умов на робочому майданчику.

☝️ Чи потрібно купувати додаткові деталі для монтажу люльки?

Ні, при покупці будівельної люльки «ZLP 630» Ви отримуєте всі необхідні елементи для монтажу, додаткові витрати не потрібні.

☝️ Чи є дешевша альтернатива люльці «ZLP 630»?

Будівельна люлька відрізняється найкращим співвідношенням ціни та ефективності роботи, що робить її значно більш вигідним обладнанням, ніж, наприклад, будівельні ліси або наймання будівельних альпіністів.

Отримати безкоштовну консультацію

+38 067-5000-711


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Популярні Статті

Комплектація будівельної люльки ZLP-630. Комплектація

Комплектація будівельної люльки ZLP-630. Комплектація

Фасадна будівельна люлька ZLP-630 складається з:підвісної платформи, консолей, противаг, електричного щітка управління, лебідок, уловлювачів, сталевих тросів та іншого. Нижче детально описується кожен..

19.11.2019
2621
Ролик для троса

Ролик для троса

Сфера будівництва в Україні розвивається досить інтенсивно, тому на вітчизняному ринку щорічно оновлюється асортимент спеціалізованого обладнання, інструменту та техніки. Найбільш затребуваними в да..

20.05.2018
2101
Як працює заклепочник

Як працює заклепочник

Заклепочник – простий та вкрай необхідний інструмент для надійного з'єднання матеріалів. Заклепочники бувають як ручні (механічні), так і електричні (електрозаклепочники). Кожен із видів заклепочник..

12.04.2019
1878
Строительная люлька своими руками

Строительная люлька своими руками

У цій статті ми постараємося розібратися, чи можна самостійно зробити будівельну люльку з підручних засобів. Для цього необхідно з'ясувати, коли виникає необхідність використання будівельної люльки, з..

12.04.2019
1718