Умови оренди

 1. Для зіставлення договору оренди потрібно наступні документи: оригінал паспорту і оригінал Ідентифікаційного номера (ІПН). Прописка повинна бути в міста Київ або Київської області.

  Документи під заставу Ви не залишаєте - ми робимо копії й повертаємо їх.

  Вразі, якщо у вас відсутні документи або ви прописані в іншій області України - ми можемо видати в оренду інструмент лише під заставу повної вартості обладнання.

 2. При оформленні договору оренди, в обов'язковому порядку вноситься передоплата за весь термін користування і заставна вартість інструменту або обладнання.
 3. Застава
  • Розмір застави вказаний в описі до товару. Вартість застави починається від 1500 грн. Після закінчення оренди та повернення техніки на склад здійснюється повернення залогової вартості.
  • Як зазначалося раніше - вартість застави залежить від прописки громадянина, на котрого оформлюється договір.
  • Вартість застави формується в залежності від кількості інструменту. Оплата здійснюється за кожну одиницю товару.
 4. Першочергово на сайті вказано вартість оренди за 4 години використання. Це мінімальний термін для оформлення оренди.
 5. Приклад розрахунку і оплати послуг: Якщо Ви оформили оренду на один день в понеділок об 11:00, то повернути слід до 11:00 вівторка.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
Якщо ви робите повернення орендованого обладнання з запізненням понад 1 годину - Вам автоматично нараховується додатково доба користування!

Можливість оформлення оренди поза межами офісу

Така можливість присутня. Для цього потрібно відправити нам фото вашого паспорта та ІПН коду і виконати оплату залогової вартості та вартості оренди за весь період. Інформацію відносно вартості і куди потрібно відправляти фото документів Ви зможете уточнити за номером 067-500-07-11.

Ми формуємо пакет документів, в тому числі акт прийому-передічі, в якому зазначено всі позиції, які буде надано в оренду, та їх комплектація, термін оренди та час початку дії договору.

ВАЖЛИВО!
Під час отримання замовлення орендатор повинен особисто бути присутнім й мати оригінали документів (на які оформлено договір)

Як повернути вартість застави?

Інструмент, котрий орендатор повертає, повинен бути в чистому вигляді та робочому стані повернутий на склад. В офісі ви зможете повернути кошти. Також є можливість перерахувати вартість застави, котру оплачував орендатор, на карту ПриватБанк (комісія оплачується отримувачем).

Юридичним особам для отримання гарантійного платежу потрібно повернути підписаний акт виконаних робіт.

ГАРАНТІЇ ТА ОБОВ'ЯЗКИ

Якщо інструмент вийшов з ладу під час роботи - в жодному разі не відкривайте його та не намагайтеся відремонтувати його самостійно!

Вам важливо одразу після виявлення несправності зателефонувати в наш офіс й повідомити про це. Одразу після цього привезти обладнання на наш склад. Співробітник нашого сервісного центру визначить причину виникнення неполадки: знос, брак виробника чи з вини користувача. Після визначення винного - він оплачує ремонт.