Електроустаткування для будівельної люльки ZLP - 630


Часті питання

✅ Що дає використання розподільного щитка при роботі з фасадними підйомниками?

Застосування щитка дозволяє підключати до електромережі відразу кілька підйомників. Це особливо важливо при зведенні великих житлових комплексів.

✅ Чи можна замінити несправні деталі будівельної люльки самостійно?

Для цього необхідно мати досвід в обслуговуванні підйомників. Якщо необхідних навичок немає, фахівці Сімакс Україна завжди готові виїхати на об'єкт для ремонту фасадної платформи.

✅ Чи є в пристрої електрощитка підйомника захист від короткого замикання?

Електричний щиток підйомника обладнаний автоматикою, що не допускає поломки обладнання через перепади напруги і коротке замикання.

✅ Як відбувається зупинка фасадного підйомника під час руху?

За зупинку платформи відповідають спеціальні гальмівні механізми, що блокують рух будівельної люльки уздовж канатів.

Популярні Статті

Комплектація будівельної люльки ZLP-630. Комплектація

Комплектація будівельної люльки ZLP-630. Комплектація

Фасадна будівельна люлька ZLP-630 складається з:підвісної платформи, консолей, противаг, електричного щітка управління, лебідок, уловлювачів, сталевих тросів та іншого. Нижче детально описується кожен..

19.11.2019
2622
Ролик для троса

Ролик для троса

Сфера будівництва в Україні розвивається досить інтенсивно, тому на вітчизняному ринку щорічно оновлюється асортимент спеціалізованого обладнання, інструменту та техніки. Найбільш затребуваними в да..

20.05.2018
2103
Як працює заклепочник

Як працює заклепочник

Заклепочник – простий та вкрай необхідний інструмент для надійного з'єднання матеріалів. Заклепочники бувають як ручні (механічні), так і електричні (електрозаклепочники). Кожен із видів заклепочник..

12.04.2019
1878
Строительная люлька своими руками

Строительная люлька своими руками

У цій статті ми постараємося розібратися, чи можна самостійно зробити будівельну люльку з підручних засобів. Для цього необхідно з'ясувати, коли виникає необхідність використання будівельної люльки, з..

12.04.2019
1718