Трос сталевий


Трос сталевий - призначення і конструктивні особливості

Надійність будівельної люльки і безпека перебуваючих в ній людей і вантажів безпосередньо залежить від якості і міцності троса. Саме тому до їх вибору слід поставитися з особливою відповідальністю. ТОВ "Сімакс Україна" - один з лідерів з продажу, оренди та ремонту будівельних підйомників ZLP-630 в Києві і інших містах України, пропонує високоякісний сталевий трос за низькою ціною.

Трос металевий - призначення в будівництві

Трос сталевий - атрибут, незамінний при виконанні різних вантажопідйомних і буксирувальних робіт. Завдяки поєднанню високої міцності і гнучкості, він регулярно використовується для оснащення екскаваторів і підйомних кранів.

Сталевий трос часто використовують для роботи механізмів, що відповідають за підйом і опускання вантажних і пасажирських ліфтів, його застосовують для армування і поліпшення механічних характеристик бетону.

Трос сталевий незамінний - незаменим на русс версии при використанні будівельної люльки. Його висока якість і надійність дозволять виконати роботи з облицювання та утеплення фасадів, підйому вантажу, монтажі металевих конструкцій і рекламних носіїв у Києві та інших містах України.

Трос сталевий оцинкований - області застосування і основні переваги

Трос сталевий оцинкований володіє підвищеною стійкістю до хімічних реагентів, що дозволяє активно використовувати його в особливо агресивному середовищі.Трос сталевий незамінний в таких областях:

  1. будівництво: підвісні дахи, лебідки, талі і крани, ліфти і мости;
  2. харчова і хімічна промисловість - різні транспортні та підйомні механізми;
  3. судноплавство: засіб буксирування та вантажопідйомне обладнання.

Сталевий трос регулярно використовується для забезпечення роботи контактних тролейбусних мереж і канатних доріг.

Над звичайним трос сталевий оцинкований має ряд важливих переваг. Кожен дріт, що використовується для його виробництва, покривається захисним цинковим складом. Завдяки йому, сталь успішно протистоїть агресивним зовнішнім факторам: впливу лугів і кислот, різких перепадів вологості, перепадів температур.

Існує думка, що трос сталевий оцинкований володіє мінімальною гнучкістю і постійно пружинить. Це не так. Справа в тому, що будь-який трос металевий складається з певної кількості дротів різного діаметру, що впливає на його технічні характеристики і вартість.

Конструктивні особливості металевого троса

Для виробництва тросів використовуються різні технології, проте існують загальні конструктивні особливості, характерні для кожного з них. Трос сталевий складається з безлічі дрібних сталевих дротів, кожен з яких переплетений навколо сердечника. Сам сердечник може виготовлятися з різних матеріалів, в тому числі, неметалічних.

Якщо трос сталевий складається з металевого сердечника, то поверхню останнього обов'язково покривають засобом, що захищає його від корозії. Найчастіше для цього використовується алюміній або цинк.

Органіка, часто використовувана для виготовлення сердечників, не в змозі протистояти грибковим ураженням і процесам гниття. Виправити це виробникам допомагає спеціальна змазка. Отриманий з її застосуванням трос сталевий, має тривалі терміни експлуатації, чого вдається досягти завдяки мінімізації тертя між його складовими.

На ринку України в продажу можна знайти троси, сердечники яких виготовлені з поліамідних ниток. Кожен такий сталевий трос виділяється 2-шаровою конструкцією, в якій обидва шари не входять в прямий контакт один з одним. Головна перевага таких тросів полягає в порівняно низькій ціні і невеликій вазі.

Чому варто купити трос для люльки в Києві саме у нас?

Трос для люльки необхідний на кожному будівельному об'єкті, як в Києві, так і в інших містах України. ТОВ "Сімакс Україна" - надійний партнер найвідоміших будівельних компаній. Замовляючи трос металевий у нас, Ви отримуєте ряд відчутних переваг:

  1. безкоштовна консультація - якщо Ви не знаєте, який трос сталевий купити для роботи на Вашому об'єкті, ми з радістю підберемо для Вас оптимальні варіанти;
  2. найвища якість - кожен наш трос металевий відповідає всім стандартам якості і безпеки;
  3. великий вибір продукції - ми пропонуємо троси діаметром 8,3 мм різної довжини, які ідеально підійдуть для експлуатації будівельної люльки ZLP-630;
  4. швидка доставка - придбавши трос для люльки, Ви зможете отримати його в найкоротші терміни. Ми прекрасно знаємо, чого варте простоювання будівельної техніки та очікування робітників. Через це Ви втрачаєте репутацію і гроші, що може позначитися на кінцевій вартості роботи Вашої бригади. Ми швидко відправимо куплений Вами трос на вказану адресу в Києві або іншому місті України;
  5. конкурентна ціна - замовляючи трос металевий у нас, Ви не переплачуєте.

Станьте клієнтом нашої компанії і відчуйте усі переваги роботи з найкращим постачальником будівельних колисок і запчастин для них.

✍️ Часті питання

☝️ Сталеві троси якого виробництва продає компанія «Сімакс»?

Будівельна компанія «Сімакс Україна» пропонує своїм клієнтам тільки оригінальні сталеві троси виробництва «ZLP» (Китай). У нашому магазині Ви не знайдете підробок або неякісних деталей для люльки.

☝️ Чи потребує трос сталевий будь-якого обслуговування?

Так, сталевий трос слід регулярно чистити від бруду та корозії, а також стежити за відсутністю деформації і локальних пошкоджень. Більш детальну інформацію з даного питання можна знайти в офіційній інструкції або задати питання менеджеру «Сімакс».

☝️ Як часто потрібно міняти сталевий трос підйомника «ZLP 630»?

Сталевий трос необхідно замінювати при будь-якій деформації, перекручуванні, ослабленні, розмотуванні, повному або частковому розриві (4 первинних витка і більше), при стиранні троса до 40% і більше, при пошкодженнях електрикою.

☝️ Чи можна використовувати більш дешевий неоригінальний сталевий трос для люльки?

Ні, тільки оригінальний заводський сталевий трос від «ZLP» може забезпечити безпечну і комфортну роботу в будівельній люльці. Використання альтернативних варіантів підвищує ризик аварійної ситуації.

☝️ Чи можна подовжити заводський трос методом нарощування?

Згідно з офіційною інструкції «ZLP 630», сталеві троси заборонено сплітати між собою і нарощувати з метою збільшення висоти підйому. По-перше, це вкрай ненадійно, і загрожує розривом троса, по-друге - це підвищує навантаження на консоль.

Отримати безкоштовну консультацію

+38 067-5000-711

Популярні Статті

Комплектація будівельної люльки ZLP-630. Комплектація

Комплектація будівельної люльки ZLP-630. Комплектація

Фасадна будівельна люлька ZLP-630 складається з:підвісної платформи, консолей, противаг, електричного щітка управління, лебідок, уловлювачів, сталевих тросів та іншого. Нижче детально описується кожен..

19.11.2019
2621
Ролик для троса

Ролик для троса

Сфера будівництва в Україні розвивається досить інтенсивно, тому на вітчизняному ринку щорічно оновлюється асортимент спеціалізованого обладнання, інструменту та техніки. Найбільш затребуваними в да..

20.05.2018
2101
Як працює заклепочник

Як працює заклепочник

Заклепочник – простий та вкрай необхідний інструмент для надійного з'єднання матеріалів. Заклепочники бувають як ручні (механічні), так і електричні (електрозаклепочники). Кожен із видів заклепочник..

12.04.2019
1878
Строительная люлька своими руками

Строительная люлька своими руками

У цій статті ми постараємося розібратися, чи можна самостійно зробити будівельну люльку з підручних засобів. Для цього необхідно з'ясувати, коли виникає необхідність використання будівельної люльки, з..

12.04.2019
1718